KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10212460
nr 1021 2460
Etsning
efter Axel Herman Hägg, Venedig, Föreningen för Grafisk Konst, motivet: 21 x 27
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 februari 2016
kl 20:10:51
28/2 21:56:36